prb
26 اسفند 1401 - 17:40

مجلس قانون انفصال از خدمت مدیران ضعیف را وضع کند

امام جمعه سمیرم گفت: مجلس باید قانونی وضع کند که اگر مدیری در طول مدیریتش با ضعف مدیریت، به اموال عمومی و بیت‌المال مردم ضربه زد مدعی العموم وارد شده و آن فرد محاکمه شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمیرم حجت‌الاسلام سیدعبدالعظیم مولازاده امام جمعه سمیرم در خطبه‌های این هفته این شهرستان با اشاره به توافق میان ایران و عربستان اظهار داشت: سه کشور چین، ایران و عربستان هر کدام با نگاه به منافع ملی خودشان به این توافق ورود پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه این رویداد و توافق مهم پس از شیطنت و وسوسه‌های آمریکا، صهیونیسم و استکبار محقق شد، افزود: واقعیت قضیه این است که در طول ماه‌های آینده با موافقت دولت و تعهدات عربستان باید راستی آزمایی و ارزیابی‌ها در خصوص مفاد توافق انجام شود. 

مولازاده خاطرنشان کرد: مجلس باید قانونی وضع کند که اگر مدیری در طول مدیریتش با ضعف مدیریت، به اموال عمومی و بیت‌المال مردم ضربه زد مدعی العموم وارد شده و آن فرد محاکمه شود.

امام جمعه سمیرم با بیان اینکه مجلس باید قانون انفصال از خدمت و توبیخ را وضع کند چرا که مدیر توانمند همانند ماشین بیمه شده است و مدیر ضعیف مانند ماشین بدون بیمه است، عنوان کرد: تیم ضعیف و ترسو در بدنه دولت انقلابی فایده‌ای ندارد بلکه اداراتی با تیم جهادی و با برنامه نیاز است که پویا و فعال و جهادی باشد.

انتهای پیام/۶۳۱۱۱/ی

منبع: فارس
شناسه خبر: 1098042